Přivítejte zdravou hojnost
Poslechněte si Brandon Bays, která se s vámi podělí o praktické způsoby, jak do svého života přivítat zdravou hojnost.
Možná jste si už napsali své cíle, opakujete pozitivní afirmace, myslíte pozitivně... a přitom zjišťujete, že vaše nejdůležitější cíle nebo nejhlubší přání vám stále nějak unikají? Ať už v oblasti zdraví, bohatství, vztahů, rodiny, kariéry nebo něčeho jiného...

V tomto interaktivním minikurzu s Brandon Bays se dozvíte, že můžete mít v sobě tzv. „tiché sabotéry“, kteří vám brání v manifestaci toho, po čem ve svém životě skutečně toužíte; jak konečně vyčistit to, co vás brzdí; jak využít sílu vlastních vědomých rozhodnutí a přivítat ve svém životě zcela novou úroveň svobody a hojnosti.

Toto video není určeno jen k pasivnímu poslechu; Brandon vás vyzve, abyste si „vyhrnuli rukávy“ a sami se aktivně ponořili do odstraňování bloků hojnosti a přivítali zdravé vědomí hojnosti prostřednictvím kombinace řízených vizualizací a cvičení zaměřených na sebereflexi. Vezměte si tedy tužku a papír a užijte si svou cestu.

Tento minikurz se skládá ze 3 intenzivních lekcí a celkem vám zabere přibližně 90 minut. Všechny lekce můžete shlédnout najednou, nebo postupně v několika částech... V každém případě si naplánujte potřebný čas teď hned, abyste nezapomněli...

Jak vám Brandon vysvětlí, všichni máme v sobě „tiché sabotéry“ a určitě nechcete, aby vás ten váš odvedl od důležitého učení tohoto efektivního minikurzu!


Část 1: Zkoumání a odhalování tichých sabotérů
Existují výzkumem podložené důkazy o skutečné síle sepsání vašich cílů, záměrů a vizí. Síla psaného a mluveného slova je v sanskrtu známa jako matrika šakti.


Navzdory našim vědomým záměrům cvičit a získat kondici, napsat knihu nebo manifestovat si spřízněnou duši mohou současně naše nevědomá přesvědčení (utvářená „buněčnými vzpomínkami“ uloženými v našem těle) blokovat naše pozitivní cíle, vytvářet nepozorovanou rezistenci a vysílat do „vesmírného vědomí“ protichůdné zprávy. Takže se nic nesplní.

Jako by náš božský potenciál narážel na „skleněný strop“. Když tyto skryté bloky a tiché sabotéry odstraníme, náš potenciál se stane skutečně neomezeným.

V první lekci vám Brandon ukáže, jak zkoumat a odhalit tyto „tiché sabotéry“, kteří vám brání zdravě manifestovat hojnost ve vašem životě.

Podívejte se na video a poté se usaďte, zamyslete se nad svými cíli nebo přáními a upřímně a do hloubky prozkoumejte, co se ve vás skutečně děje.

Zeptejte se sami sebe:
 • Jaká jsou má skutečná přesvědčení týkající se manifestace tohoto (cíle)?
 • Čemu věřím, co je podle mého přesvědčení skutečně možné?
 • Myslím si, že je to vůbec možné?
 • Myslím si, že jsem typ člověka, který toho může dosáhnout?

Buďte upřímní, přiznejte si, co se ve vás v hloubce skutečně odehrává, pak přejděte k části 2.

Část 2: Odstranění toho, co vás brzdí
V tomto videu vám Brandon ukáže, jak odstranit odhalené bloky.

Provede vás miniprocesem, při kterém vynesete hluboce ukrytá přesvědčení do vědomí. Jakmile si tyto tiché sabotéry uvědomíte, můžete je uvolnit a vyčistit, stejně jako negativní přesvědčení, která vás brzdila.

Budete si vizualizovat svůj život naplněný hojností a poté si zapíšete:

 • Jaká jsou má skutečná přesvědčení o manifestaci hojnosti v mém životě právě teď?
 • Jaká jsou má přesvědčení ohledně mé schopnosti manifestovat tuto vizi?
 • Věřím, že je vůbec možné, aby se tato vize manifestovala?
 • Jak se bude cítit moje rodina, přátelé a blízcí, když tuto vizi manifestuji?
 • Čeho se obávám – co by se mohlo stát, kdyby se tato vize uskutečnila?
 • Jaká jsou má přesvědčení ohledně toho, zda si toto zasloužím? Cítím se hoden/hodna této vize?
 • Jaká jsou má přesvědčení ohledně mé schopnosti udržet svou vizi v průběhu času?
 • Co si o mé hojnosti myslí Bůh / náboženství / život sám?
 • Jaká jsou má přesvědčení ohledně toho, zda je život schopen vytvořit toto pro mě?

Prohlédněte si nezdravá přesvědčení, která jste našli, a zakroužkujte to, které je pro vás nejsilnější.
Nyní se podívejte na tento nejhorší strach a zavřete oči...

Brandon vás provede hlubšími přesvědčeními, která se skrývají pod touto vrstvou... k základnímu přesvědčení, které se nachází pod všemi omezujícími přesvědčeními... a k objevení toho, co zůstane, když se zbavíte tohoto základního přesvědčení...

Kdo jsi bez těchto přesvědčení? Co se stane, když se otevřeš do svobody a nekonečného prostoru tohoto bytí?

Po tomto videu máte za domácí úkol spálit onen papír plný negativních přesvědčení a napsat si nová a zdravá přesvědčení, která byste chtěli přijmout.

Část 3: Přechod do nového vědomí svobodné hojnosti
Nyní, když jste se otevřeli do nekonečné hojnosti, která je vaší podstatou, vás Brandon provede procesem vědomé volby u táborového ohně, kde zažijete, jak se cítí vaše mysl, srdce, tělo a bytí, když se rozhodnete žít podle starých přesvědčení, anebo když se rozhodnete žít podle svého božského potenciálu.

Dokud nepřijmete rozhodnutí, jdete „cestou odkládání“, kdy doufáte, sníte a přejete si, aby se „to“ stalo…, ale ve skutečnosti se to neděje. Jakmile se rozhodnete, je to, jako byste za sebou zabouchli dveře a kráčeli kupředu – kde už nemůžete žít starým způsobem.

Když učiníte rozhodnutí, které je v souladu s vaší myslí, srdcem, tělem a bytostí, není přítomen žádný odpor, takže vás vesmír skutečně může podpořit a umožnit vám žít z tohoto nového vědomí nekonečné svobody a přivítat do svého života zdravou hojnost.
Pozvánka na seminář Vědomá hojnost

Pokud se vám tento proces líbil a chcete udělat další krok, nebo pokud máte pocit, že jste „většinu pochopili“, ale potřebujete podporu, abyste se dostali ještě hlouběji, přijďte na náš seminář Vědomá hojnost.

Vědomá hojnost navazuje a dále rozšiřuje to, co jste zažili během tohoto krátkého minikurzu.

Během dvou a půl dne, od pátečního večera do nedělního večera, můžete:

check_box
Objevit, jaký skutečný dopad mají vaše bloky v oblasti hojnosti na váš život, a odhalit negativní vzorce, které vám brání v hojnosti.
check_box
Najít vlastní nevědomé bloky hojnosti –negativní přesvědčení, nízkou sebeúctu, nízké sebevědomí, skryté strachy a další „tiché sabotéry“ - abyste je mohli vyčistit a skoncovat s nimi.
check_box
Zažít hluboce osvobozující „jarní úklid“ a pustit sebe popírající vzorce a převzaté systémy přesvědčení, které nesete hluboko v době.
check_box
Objevit nejhlubší touhy svého srdce a vytvořit vizi života naplněného hojností a vykročit vpřed svěže, ve zcela nové svobodě.
check_box
Vytvořit si dynamický akční plán života, podle kterého budete denně podnikat praktické kroky, které podpoří rozkvět hojnosti ve všech oblastech vašeho života.
Celý seminář se odehrává v náruči Zdroje – nekonečného světla, milosti, pravdy, svobody... neomezeného potenciálu, který je a vždy byl naší podstatou.

Protože jste si udělali čas zažít tento minikurz, můžete získat slevu na seminář hojnosti. €597 - €397

Zde si můžete přečíst bližší informace o semináři a zjistit další termíny:

settings
Yes, I want to clear my Abundance Blocks
Copyright © 2018-2022 The Journey | Privacy Policy, Terms & Conditions
[bot_catcher]