Cesta k sobě

Hluboké ponoření do osvobozujícího ohně přímo v energii hory Arunachala

Intenzivní 9 denní pobytový seminář pro absolventy kurzu Bez Ega a pro terapeuty Cesty

19. – 28. února 2024

Cesta k sobě

Hluboké ponoření do osvobozujícího ohně přímo v energii hory Arunachala

19. – 28. února 2024


Intenzivní 9 denní pobytový seminář pro absolventy kurzu Bez Ega a pro terapeuty Cesty
favorite
Divider Text
Cesta k sobě 


Seminář se bude konat v místě, které je považováno za jedno z nejposvátnějších v Indii, v úpatí hory Arunachala. Prý je zde možné najít a zažít okamžitou vnitřní svobodu. Osvobozující a změny přinášející energii této hory lze vnímat jako posvátný oheň, přírodní sílu, které je nevysvětlitelně všudypřítomná. Tato síla dokáže roztrhat brnění zvané Ego, spálit všechny lži naší egofixace a úplně odvést pryč naši mysl. Podle starověkých pověstí je tato hora samotnýma nohama Šivy (kde oheň hoří nejjasněji a nejžhavěji) Oheň, který tančí na trpaslíkovi představujícím egofixaci a ničí iluzi tohoto ega.

Rovněž u této posvátné hory zažil osvícení jeden z nejuznávanějších novodobých světců, Sri Ramana Maharashi, který prožil život v tichém a osvobozujícím všudypřítomném osvícení. Opustil sice fyzickou formu v roce 1950, avšak jeho energie je tam stále tak silně přítomná, že více než 6 milionů lidí rok co rok přichází do této posvátné jeskyně, aby se ponořili do jeho osvíceného vědomí, které nadále prostupuje celou oblastí. A právě u Ramany si Papaji, mistr, který Brandon na její spirituální cestě tolik ovlivnil, uvědomil své osvícení.

accessibility
Divider Text
Ústupová akce se koná v pohodlí
Sparsa Resort, Tiruvannamalai

Tento hluboký a důvěrný seminář bude probíhat v příjemném a posvátném prostředí 4 hvězdičkového hotelu Boutique Eco-hotel, který se nachází přímo na úpatí hory Arunachala. V působivé atmosféře resortu Sparsa se mísí tradiční místní šarm s moderním vybavením a všechny naše pokoje jsou zasazeny do svěží přírodní zahrady plné květin, rostlin a ptačího zpěvu.

Prostory hotelu budou k našemu výhradnímu užívání a Brandon se modlí, abychom tento okouzlující hotel proměnili v náš vlastní posvátný klášter či ašrám (v sanskrtu místo odpočinku). Melodické zvuky našich zpěvů a modliteb budou tiše znít zahradami ve dne i v noci, téměř jako pohlazení, které nás v noci přivádí ke spánku. Jóga bude probíhat na zelených trávnících a naše soukromé venkovní satsangy na střeše se budou odehrávat ve všudypřítomné atmosféře mocné osvobozující přítomnosti hory Arunachala, která nás bude obklopovat a nabídne nám pomyslnou náruč.

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_rightBudeme mít čas se odevzdávat energii a milosti hory 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Budeme mít prostor dopřát si koupel v silné duchovní atmosféře v jeskyních, kde Ramana meditoval, čas na tichou procházku po hoře, na její obcházení a otevření se tomu, co nám hora může sdělit. Budeme mít čas na meditaci a zpívání v Ramanově ašrámu. Bude čas na psaní deníku a v hlavním sále, kde se budou odehrávat Satsangy a kde budeme společně sedět u pomyslného všudypřítomného ohně, pak dovolíme osvobozujícím procesům vytvořeným speciálně pro tuto pouť k sobě, aby z nás strhly celoživotní karmu a omezující sebeurčující konstrukce, které jsme nevědomky přijali za své. Bude to vznešené ponoření se do milosti po celý den a noc, každý den a každou noc.

Vzhledem k tomu, že se jedná o komorní hotel, je počet míst omezen na 70.

Divider Text
Ubytování 
 Ubytovací balíček ZAHRNUJE:
  • Vyzvednutí z letiště Chennai a ubytování na 1 noc v 5* hotelu
  • Speciálně vypravený autobus k hoře Arunachala, cesta 3 a půl hodiny
  • Pobyt na 8 nocí ve dvoulůžkovém* pokoji ve skromném ale krásném 4* rezortu Eco Resort Thiruvannamalai Sparsa přímo na úpatí hory Arunachala
  • Výborná vegetariánská strava a občerstvení
  • Veškerá pozemní doprava a výlety 


Cena za ubytovací balíček je 1400 EUR na osobu a platí se zvlášť.


*SAMOSTATNÝ pokoj je možné zajistit ve vedlejším ubytovacím zařízení poblíž rezortu Sparsa

airplanemode_active
Divider Text
Lety a časový rozvrh  
 
  Lety do Chennai, Indie   
Pondělí 19. února 2024 – den příjezdu
Let byste si měli naplánovat tak, abyste do CHENNAI dorazili 19. února nejpozději ve 22:00 (NE POZDĚJI)

V Chennai strávíme jednu noc a společně se přesuneme do Tiruvannamalai dne 20. února

Středa 28. února – Den odjezdu
V 8:00 snídaně v Tiruvannamalai
Odjezd do Chennai

Letenky rezervuje NEJDŘÍVE na 18:00 na 28. února 2024

headset
Divider Text
Tlumočení 
Překlad do češtiny/slovenštiny byl potvrzen.
Cena za tlumočení je 150 EUR

attach_money
Divider Text
Ceny  
Cena semináře: 2797 EUR

Cena při včasné rezervaci: 2497 EUR

Tato cena platí do 30. listopad a jedině pokud budou ještě volná místa

Cena za seminář ZAHRNUJE:

  • každodenní jóga 
  • meditace
  • Satsang 
  • materiály k semináři

Cena NEZAHRNUJE: ubytovací balíček, letenky do Chennai
 

[bot_catcher]