Mistrovský kurz pro terapeuty Cesty
Unikátní 3,5 denní mistrovský kurz výhradně pro terapeuty Cesty a absolventy Týdne transformace života!
s Brandon Bays

arrow_forward
Ano, chci se PŘIHLÁSIT na Mistrovský kurz
Mistrovský kurz pro terapeuty Cesty
Unikátní 3,5 denní mistrovský kurz výhradně pro terapeuty Cesty a absolventy Týdne transformace života!
with Brandon Bays
arrow_forward
Ano, chci se PŘIHLÁSIT na Mistrovský kurz
DOSÁHNĚTE jako terapeut Cesty skutečného mistrovství
Ponořte se s Brandon hluboko do satsangu a naučte se magické dovednosti, které dělají z terapeuta Cesty opravdového mistra. Naučte se, jak se zbavit všech vzorců a jak s úžasnou lehkostí zprostředkovávat transformaci a léčení naplněné milostí. Vyčistěte své zbývající jemné, dosud nepozorované záseky a vzorce a staňte se otevřeným kanálem nekonečného potenciálu, který se tak může skrze vás rozehrát.
Na semináři Mistrovský kurz pro terapeuty Cesty vás čeká následující:
Naučíte se a zavedete do praxe nejnovější a nejúčinnější postupy práce při procesech - učení Brandon z Týdne transformace života rozvinete ve skutečné mistrovství.

Objevíte nejnovější poznatky a techniky Bez Ega a Enneagramu a naučíte se je aplikovat ve svém životě, abyste mohli ještě účinněji a s větší lehkostí pomáhat druhým.

Ponoříte se do satsangu: vyčistíme naše hlubší, skryté nebo nepoznané problémy a nabídneme procesy Cesty z hloubky bytí bez mysli. Strávíte s Brandon vzácný čas mezi čtyřma očima, kdy mistrovsky pracuje s vašimi nejhlubšími hlavními problémy.

Budete pracovat výhradně s dalšími terapeuty Cesty a budete se učit od nich a z jejich zkušeností.

Budete se vzájemně podporovat v posílení komunity Cesty.

Obnovíte si status doporučeného terapeuta Cesty a prohloubíte svou praxi.

Můžete se kurzu zúčastnit ještě dříve, než získáte akreditaci, a využít přínos z jeho hlubokého učení.
Dovolte si stát se léčivou přítomností, která je vaší přirozeností. Staňte se skutečným mistrem transformace života a skutečně, zevnitř, buďte tou změnou, kterou si přejete vidět ve světě.
Mistrovský kurz pro terapeuty Cesty je nejrychlejší způsob, jak si obnovit svůj status doporučeného terapeuta a využívat následujících výhod:
check_circle
Doporučení naší kanceláře: když se na nás obracejí zájemci o individuální práci, odkazujeme je pouze na doporučené terapeuty

check_circle
Vaše jméno a vaše praxe jsou inzerovány na webových stránkách
The Journey


check_circle
Zůstanete naladění a seznámíte se s nejnovějšími, nejhlubšími a neúčinnějšími poznatky, dovednostmi a postupy terapie Cesta
Zajistěte si místo ještě dnes
EUROPE
s Brandon Bays
arrow_drop_down_circle
Divider Text
ONLINE
evropské časové pásmo
20.–23. června 2024
€797
Ranní ptáče €597
Platí do 30. dubna
Použijte kód: JPM2024

settings
REGISTRUJTE SE TEĎ
Spojené království
s Brandon Bays
arrow_drop_down_circle
Divider Text
ŽIVÉ A BYDLENÍ
Spojené království
24.–27. října 2024
£997
Ranní ptáče £797
Platí do 30. června
Použijte kód
: JPMUK2024
Akce je pouze v ANGLIČTINĚ
settings
REGISTRUJTE SE TEĎ
Co říkají o mistrovském kurzu jeho absolventi?

Tanja Witzmann

Děkuji za tento online Mistrovský kurz pro terapeuty Cesty! Je tak úžasný, hluboký a dojemný! Úžasně to funguje v tomto prostoru mezi všemi zeměmi! Moc se mi líbí a doporučuji ho všem kdo milují Cestu - i všem nováčkům.

Barbara Zellweger

Milá Brandon, milí členové týmu, byl to fantastický seminář, neuvěřitelně osvobozující a hluboký. Bylo mi umožněno zažít tolik uzdravení, jsem za to neskonale vděčná a dojatá k slzám. Srdečně vás objímám.

Dawn

Tento mistrovský seminář mne ohromil v tolika různých ohledech. Posílám všem obrovskou vděčnost a lásku. Vždy jsem upřednostňovala akce, na kterých jsme se fyzicky setkávali, nicméně tato metoda probíhala online v takovém láskyplném objetí, že vzdálenosti prostě zmizely. Vřele seminář doporučuji všem terapeutům. Neexistují slova, která by vyjádřila mé srdečné díky Brandon a milované rodině Cesty. Miluji vás.

Manuela Schiffer

Moc děkuji za tento nádherný seminář. Měsíce jsem se trápila a pak jsem dostala všechny procesy, které jsem potřebovala k vyřešení mého problému, během jednoho víkendu. Cítím se nevýslovně požehnaná.

Neela Gohil

Moc, moc děkuji, jsem obrovsky vděčná milované Brandon a týmu snů a terapeutům za to, že vytvořili tak krásný, posvátný, léčivý prostor pro tento mistrovský víkend pro terapeuty Cesty, naplněný láskou a milostí. Tato možnost, aby se splnil sen, a příležitost opravdově se spojit ze srdce s pravdou s naší rodinou Cesty v této náročné době byla neocenitelným darem. Získala jsem zpět svoji energii, cítím se mnohem radostnější, lehčí a naplněná láskou, abychom mohli společně vytvořit lepší budoucnost. Všem bych to doporučila.

DISCLAIMER: The Journey Method is not intended to diagnose or treat any medical condition or illness, nor has it been scientifically validated in such regard. We can make no promises or guarantees as to its effects, and advise you to always follow the advice of your qualified medical practitioner.

What we do know, however, is that there is increasing scientific research that validates healing at a cellular level. Furthermore, over the past 20+ years many thousands of people have used The Journey Method with, according to their own reports, extraordinary and lasting results. If you would like to discover your own body’s natural healing potential and liberate your infinite potential, we are confident you too will become one of our ardent advocates.

Copyright 2018-2023 The Journey
[bot_catcher]